Facebook hírek

Kellemes Karácsonyt kívánunk! ... See MoreSee Less

Tovább a Facebookra

13.00 órakor kezdődött az országos NEA szakmai pályázati tájékoztató a Pècs Városháza Dísztermében. ... See MoreSee Less

Ki volt magasan a legjobb???

A szombaton megrendezett TV Torony lepcsőfutàson csapatunkat az utànpótlàs korosztàlyból Schumann Màtè, Maros Andràs, Ihàsz Andràs ès Ihàsz Dàniel, a felnőttek közül pedig Kovàcs Miklós, Ihàsz Róbert kèpviseltèk.
Az indulók lètszàma idèn rekordot döntött, közel 150 induló àllt rajthoz a versenyen, amelyet csapatunk ifjú, kerèkpàros utànpótlàs tehetsège, Schumann Màté nyert, megszerezve ezzel az abszolút első helyet!

Fontos azt is kiemelnünk, hogy az utànpótlàs csapat edzője, Horvàth Zoltàn (Peak Zones Cycling) abszolút màsodik lett!

Gratulàlunk a versenyzőknek ès az edzőnek is!
... See MoreSee Less

Pannon Televízió
Így rajtoltak a lépcsőfutás résztvevői. Idén 151-en vállalták, hogy teljesítik a 2X400 métert a Pécsi Tv-torony körül, majd felfutnak a 420 lépcsőfokon. A leggyorsabbak 5 perc alatt értek célba.

Magasan a legjobb!
Mindenkit szeretettel várunk a rendezvényen!
Izgalmas lesz...
😉💥

Hemmert János ismét a dobogó legfelső fokán a Szekszárd GP-n.

Szeptember 29-én immáron hatodik alkalommal rendezte a Szekszárdi Kerékpáros SE a Szekszárd GP nemzetközi kerékpárversenyt.
A korábbi évekhez képest változás, hogy a verseny fajtája visszatért az országúti mezőnyversenyhez, tehát a 3.9 km-es körpályán a végbefutó határozza meg a végső sorrendet. Természetesen minden korcsoport részére voltak futamok, melyek más-más távon (körszámon) kerültek lebonyolításra.
Az esetleges friss információkat a verseny napjához közeledve folyamatosan megjelentetjük majd itt is és a facebook oldalunkon is. Addig pedig alább találjátok a versenykiírást:
VI. Szekszárd GP 2018
Suli Kupa 2018!
A “profik” versenye mellett ezúttal sem maradt el az általános iskolás amatőrök részére kiírt Suli Kupa sem.

Kecel időfutam 2018.10.06.🚵🏻‍♀️🚴🏿‍♀️

Csapatunkat 4 versenyző képviselte, akik igen sikeresen szerepeltek!!!

Lénárd Béla rövid beszámolója:
Az időfutam pálya versenytávja 20km volt amit 4 szakaszban kellett teljesitenünk elég szűk forditókkal.
A verseny közben élénk délkeleti szél fújt, ami gyakorlatilag a rajtnál éreztette hatását, mert rögtön szemből éreztük...
Az út minőségére nem lehetett panasz, az aszfalt kiváló volt.
A verseny jó hangulatú volt és mivel szinte minden induló ismerte egymást, ennek eredményeképp a hangulat is családias volt.
A csapat jól szerepelt, szinte mindenki a dobogón, vagy ahhoz közel fejezte be a versenyt! 💪😀🏆